Koszty Dostawa

Shipping costs 

To make it easier for you to enjoy the select products of Spanish, Brazilian, Mexican, etc. We send your order where, how and when you request it.

 

Free shipping

For those orders in Poland that exceed 300zl of value and those that are personally collected by our customers in our Ibernia store, located in the city of Krakow (Street Urzednicza 37 Local 1), shipping costs will be totally free.

 

Dostawy w Krakowie

W przypadku dostaw w Krakowie, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 15:00, dostarczymy zamówienie tego samego dnia. Jeśli zrobisz to po godzinie 15:00, zamówienie zostanie dostarczone następnego dnia.

Dostawy w Krakowie będą realizowane od 16:00. do 19:00 W przypadku, gdy chcesz, aby zamówienie zostało dostarczone w innym przedziale czasowym lub w określonym czasie, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres info@ibernia.pl z numerem zamówienia w temacie.

Koszt tej metody wysyłki wynosi 8,2 zł

Dostawy w Polsce

Waga INPOST
0-10 Kg 16,4 zł
11-20 Kg 19,5 zł
21-30Kg 22 zł

Czas dostawy

Obiecujemy dostarczyć zamówienie w ciągu maksymalnie 2-3 dni roboczych do dowolnego miejsca w Polsce, o ile produkt będzie dostępny w magazynie. Jeśli zamówienie zostanie złożone poza Polską, czas dostawy wyniesie od 7 do 10 dni roboczych. Twoje zamówienie będzie zawsze monitorowane, a my możemy ci powiedzieć, kiedy proces się zakończy.

A dlaczego koszty wysyłki nie zawsze są bezpłatne?

Bardzo proste, ponieważ od pierwszej chwili staraliśmy się uciec od żonglerki i półprawd, które zwiększają cenę produktów, aby odjąć je od wysyłki.

Chcemy odróżnić się od reszty, stawiając na wyciągnięcie ręki produkty najwyższej jakości, gwarantujące najlepszą cenę dla Ciebie i marżę zysku możliwie jak najściślejszą, ponieważ tak naprawdę wszyscy wygrywamy: Ty, my i nasi dostawcy.

Nie oszukuj się, to, co zwykle przestajesz ładować w przesyłkach pocztowych w innych wirtualnych sklepach, faktycznie płacisz im pośrednio za zakupiony produkt, a dla nas to nie jest przejrzystość.

Lepiej z prawdą, prawda?

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in